Byt mladého detailisty

Pro koho:

mladý detailista se zálibou v gastronomii

Požadavky:

majestátní luxusní kuchyň, ve které bude moci hostit své přátele

dostatek úložného prostoru, místa na vaření i na sezení

Návrh:

Dominantou kuchyně se stal ostrůvek s jídelním stolem, který se napojuje na pracovní část. Nechybí také hostitelské spotřebiče jako je vinotéka a kávovar. Součástí otevřeného prostoru kuchyně je i vzdušně působící pracovní kout.

V obývací části prostoru jsme na podsvícený panel zavěsili televizi. Panel zároveň osvěcuje velkoformátový obraz, který se bude malovat ručně. Jeho motiv jsem vybrala tak, aby se hodil k nepravidelným geometrickým liniím, které se prolínají celým interiérem (k dispozici mám umělecké malíře, kteří mi doplňují interiéry svými malbami na zakázku tak, aby interiér byl dotažený k dokonalosti). Dále jsem zvolila sedací soupravu do L a designové svítidlo, jehož geometrická nepravidelnost se projevuje i v sádrokartonovém podhledu.

V koupelně jsem navázala na jednotnou linku a zvolila opět obklad s nepravidelnými geometrickými motivy.

Ložnice na celý prostor tématicky navazuje. Tuto místnost jsem ale změkčila pravidelnou linií, která ve spací části nepůsobí rušivě. Mám ráda závěsy, které prostor zútulníanely  a také panely pod televizi, které zakryjí elektriku a televizi podsvítí.