Menší byt na míru pro mladý pár

Tento návrh mám osobně velmi ráda.  Byt o dispozici 2kk byl prvním společným bytem mladého páru. V malém bytě se vždy snažím využít prostor co nejefektivněji, volím tedy nábytek na míru a v tomto rovněž na míru vyrobenou sedací soupravu. 

Kuchyni jsem navrhovala v jednoduchých liniích tak, aby vyniknul obývací pokoj. Kuriozitou tohoto návrhu bylo to, že ačkoliv mě slečna Sabrina dopředu upozornila na konzervativní vkus svého přítele, ten si poté sám vybral výraznou a exotickou tapetu s plameňáky 🙂

Osvětlení v obývacím pokoji s kuchyňským koutem jsem vyřešila sádrokartonovým podhledem. Tím jsem zárovneň přikryla kolejnice závěsu a zachovala tak čisté linie. Díky podhledu jsem nemusela použít žádné další osvětlení a dominantou se tak mohly stát dva lustry z Ikea. Jak už jsem zmínila, sedací soupravu jsem nechala vyrobit na míru. Stůl za sedačkou má hned několik funkcí – slouží jako bar, jídelní i pracovní plocha.

V obývacím pokoji jsem volila kombinaci tří barev – okrové, šedé a smetanové. V ložnici jsem zvolila barvy o něco světlejší, čelo postele ale navazuje na barvy v obývacím pokoji. Dveře do ložnice jsou totiž neustále otevřené a sladěním barev jsem docílila toho, že na sebe interiér pohledově navazuje.