Sladění a stylové propojení bytu – návrh interiéru s nízkým rozpočtem

U tohoto bytu s dispozicí 3kk jsem měla za úkol celkové sladění bytu a to s nízkým rozpočtem. Zbytek nechala majitelka bytu na mě. A tak jsem se činila, abych v omezeném rozpočtu byt sjednotila a dodala mu na útulnosti. 

Bíla, fialová a zlatá

Základním prvkem se stala bílá barva. Pro doplnění atmosféry  jsem vybírala vhodnou kombinaci tapety a barev. Zvítězila fialkovo-zlatá. V ložnici je pak větší kontrast fialové se světle-zlatou a v obýváku naopak světle-zlaté s fialovou. 

Kreativní použití nábytku z řetězců

Omezený rozpočet mi nedovolil pracovat při návrhu s nábytkem na míru, nábytek i doplňky jsem tedy pořídila v řetězci Kika a Ikea. V obývacím pokoji už byla sedačka, já jsem pak vybrala stolek pod TV a dřevěnou komodu. Skříňka pod TV jsou ve skutečnosti 2 skříňky umístěné zrcadlově – při svých návrzích se nebojím invence. 

Ložnice s čelem na míru 

Ložnici jsem se snažila stylově propojit s obývacím pokojem. Na fotkách si můžete všimnout jediného prvku na míru, který  jsem pro tento byt nechala udělat a tím je čelo postele. Povlečení je z mé vlastní řady Alluring Bed. K posteli jsem umístila noční stolky Ikea.