Kompletní rekonstrukce s dotykem fialové

Návrh tohoto 3kk bytu a jeho realizace proběhly už v roce 2013. Dnes už by návrh vypadal jinak,  přesto je ale základ velmi nadčasový. Proběhla zde kompletní rekonstrukce, při které se měnily i dispozice bytu. Návrh kuchyně je dílem studia Sykora a o zbytek  jsem se už postarala já.

Jídelní kout jako propojení kuchyně a obývacího pokoje

Jídelní kout jsem ladila tak, aby vytvářel estetický celek s kuchyní od Sykory i s obývacím pokojem, na který je napojen. Zvolila jsem zlato-černou kombinaci závěsů a nad masivní stůl na míru se židlemi očalouněnými kůží jsem zavěsila efektní lustr od Preciosy.

Fialový obývací pokoj

Sedačka v obývacím pokoji je v kombinaci dvou materiálů – lesklé imitace kůže a fialového sametu. Na sedačku poté navazuje masivní skříň na míru s fialovými lamelkami. Pro optické propojení prostoru jsem použila tapetu stejnou jako v chodbě.

Chodba bez rušivých prvků

Do chodby jsem umístila závěsnou šatní skříň s posuvnými dveřmi, za kterými se ukryjí boty i kabáty. Taburet jsem nechala očalounit fialovou kůží a nad taburetem si můžete všimnout topného panelu, který jsem ještě nechala zasadit do rámu tak, aby nepůsobil v chodbě rušivě.

Pokoj pro teeneagerku

Přáním dcery majitelky bytu byla postel zapuštěná do úložných prostor. Za postel jsem umístila vinylovou tapetu jako ochranu stěny. Dvířka úložných prostor jsou provedena v kombinaci laku a kůže. Čalounění s cvočky jsou jako efektní prvek použity také na stole na míru.

Ložnice s postelí a skříněmi na míru

Do ložnice jsem umístila velkou postel s koženým čelem dle vlastního návrhu. Majitelku inspirovaly skříně u nás na showroomu, a proto jsem navrhla stejný styl skříní i pro její ložnici.  Jedná se o masivní lakované skříně, které přežijí své majitele.