Béžový luxus s akcenty zlaté

U této realizace se jednalo se o kompletní rekonstrukci interiéru. Návrh interiéru obsahoval rovněž využití vlastních návrhů nábytku.

Vlastní návrhy nábytku

Styl domu, ve kterém se tento nadstandardní byt 3+1 nachází přímo nahrává realizaci v luxusnějším stylu. Starý dům dodá interiéru tu pravou atmosféru. Na tomto interiéru jsem se poměrně vyřádila co se týče vlastních návrhů nábytku. Navrhovala jsem jak vestavěný nábytek, tak i některé solitérní kousky – podsvícenou postel, jídelní stůl, skříň a čalouněný taburet v chodbě. 

Barevně sjednocený celek

Abych celek na první pohled sjednotila, sladila jsem celý byt do jemných odstínů smetanové a béžové. Ty jsem doplnila dominantními zlatými prvky jako jsou zlaté rámy zrcadla a polic a také fabiony na stropě, které jsem ještě zvýraznila výrazným lustrem z Kare a díky osvětlení fabionů jsem vytvořila světelnou konturu obývacího pokoje. 

Honosný celek doplňují také kvatitní doplňky jako jsou tapety Roberto Cavalli, závěsy vytvořené na míru a povlečení Alluring Bed z mojí vlastní řady ložního prádla.