Elegance v pánském stylu

Tento byt byl navrhován v pánském stylu. Mladý majitel bytu mne požádal o návrh ložnice, chodby a obýváku spojeného s kuchyní. 

Zóny s nábytkem navazujícím na sebe

Větší obytnou místnost jsem rozdělila do tří zón – jídelní, obývací a pracovní. Nábytek se prolíná z kuchyňské zóny do jídelní a z jídelní do obývací a končí knihovnou, která odděluje pracovní část od obytné. 

V jídelní zóně si můžete všimnout barových židlí a lavice na sezení vyrobené na míru – jídelní kout jsem navrhla tak, aby působil jako barové posezení. 

Panel u televize je, stejně jako lavice, očalouněný do ekokůže a koresponduje tak s koženou sedačkou. Televizi jsem zasadila do zdobného rámu. 

Exotická elegance s monumentálním čalouněným čelem

Pro ložnici jsem zvolila kombinaci barev capuccino a velbloudí. Navrhla jsem monumentální čelo postele, které jsem také sama čalounila. Pro podtržení stylového rázu ložnice jsem do ní zakomponovala gepardí panel Roberto Cavalli opatřený led osvícením. Přáním majitele bylo velké zrcadlo. Závěsy jsou, tak jako u každé mé zakázky, ušité na míru. 

Skříň inspirovaná mým dědečkem 

Do chodby jsem umístila unikátní skříň vyrobenou dle mého návrhu z kombinace dýhy a ekokůže. 

V tomto návrhu jsem se nechala inspirovat mým dědečkem funkcionalistickým architektem Zdenkem Plesníkem, který měl podobnou skříň doma a kterou jsem jako malá holčička velmi obdivovala.