Útulná relax zóna s industriálním nádechem

K vytvoření relax zóny pro své zaměstnance mě oslovila digitální agentura Sun Marketing (nyní Taste). S majitelkou agentury Sandrou už spolupracuji delší dobu, a proto se s tímto zadáním obrátila opět s radostí na mě. Návrhy kancelářských prostor moc často nedělám, o to radši se do něčeho takového pouštím.  Tato místnost, kterou si v Taste později nazvali „chillovna“, by měla být místem pro relax a komunikaci a tvořit tak místo, kde se budou lidé scházet aniž by měli pocit, že jsou v práci.  

Pustila jsem se tedy do práce. Sandra si vybrala z palety barev tři vítězné: hořčicovou, hráškovou a fialovou. Prvkem, který stojí za povšimnutí, jsou určitě boxy pro jednoho nebo dva lidi, ve kterých se člověk může pohodlně usadit nebo natáhnout, a které dodají při relaxaci tolik potřebný pocit soukromí. Prvkem pro týmovou komunikaci se stal velký stůl z masivního kusu dřeva. Otočná křesla byla vyrobena dle mého návrhu na zakázku a to v Zebří oko. 

Cihla, osvětlení a kovové žebřiny na míru dodávají prostoru industriální nádech. Textile a čalouněné boxy prostor zároveň zútulňují.