Skip to content
PROJEKT

Luxusní apartmán na břehu Vltavy

Pro koho

Klient si pořídil luxusní byt na břehu Vltavy pro svůj pracovní život v Praze, kde během týdne tráví spoustu času a který slouží nejen pro neformální pracovní setkání, ale také jako příjemné útočiště pro jeho rodinu při pobytu v Praze.

Požadavky

Dominantou prostoru byl kámen, který si klient na svých cestách vybral a nechal dovézt. Vše ostatní se mělo ladit s kamenem. V obývacím pokoji byl požadavek na velký stůl a kvalitní ozvučení. Klient nádherně hraje na klavír, který se měl barevně přizpůsobit interiéru, klavír jsme teda nechali nalakovat ve stejném RAL laku jako zbylý nábytek v obývacím pokoji

Řešení

Vytvořili jsme návrh bytu s dominantními zelenými tóny, reflektující vybraný kámen. V ložnici jsme uplatnili extravagantní tapetu, zatímco zlaté doplňky byly začleněny do všech místností. Navrhli jsme také unikátní kuchyň se sešikmeným ostrůvkem a navazující pracovní deskou, tak aby odpovídala nepravidelným tvarům architektury domu. Veškeré vybavení je z vysoce kvalitních materiálů. Klient nádherně hraje na klavír, který se měl barevně přizpůsobit interiéru, klavír jsme již ve výrobě nechali nalakovat ve stejném RAL laku, jako zbylý nábytek v obývacím pokoji.

3

Pokojů

87

Vygenerovaných obrázků

102

m2

Máte zájem o podobné řešení?

Kontakt

Chcete se na něco zeptat? Neváhejte mě kontaktovat.