Skip to content
PROJEKT

Rodinná pohoda v Pardubicích

Pro koho

Interiér celého domu jsme navrhli pro mladou rodinu, které se narodilo miminko. Potřebovali tedy prostory přizpůsobit soužití s novým členem rodiny a udělat z domu krásné místo pro společný život.  

Požadavky

Majitelé si přáli celý prostor nadesignovat v baby-friendly duchu. Konkrétně klientka požadovala umístit dětský koutek v blízkosti kuchyně, aby mohla při vaření na svého syna dohlížet, zatímco si bude hrát. Dětský pokojíček chtěli navrhnout tak, aby rostl spolu s dítětem a jeho potřebami. Klientka také toužila po vlastním čtecím koutku, kde by se mohla věnovat svému koníčku a dobíjet energii. Celý interiér si majitelé přáli ladit do světlých a přírodních tónů.  

Řešení

Všechny místnosti jsme navrhli v jednotném stylu s jemnými odstíny šedé a krémové barvy, které krásně ladí s dřevěným nábytkem a doplňky. Kuchyň s jídelní částí a obývacím pokojem jsme vyprojektovali jako openspace prostor a tvoří jeden harmonický celek. Stěna s dřevěnými lamely nápaditě odděluje obývací část od dětského koutku, do kterého jsme umístili houpačku a knihovničku. Lamely jsme použili i v dalších částech domu, například  v kuchyni, nebo ve vstupní chodbě, která plynule navazuje na obývací část. V předsíni jsme vytvořili dostatek úložného prostoru vč. místa pro kočárek.  

V ložnici jsme navrhli otevřenou walk-in šatnu a nezapomněli jsme ani na zákoutí pro kosmetický stolek. Vysněný čtecí koutek jsme umístili do pokoje pro hosty, do kterého jsme zahrnuli i postel, která se v případě potřeby dá vyklopit nebo schovat. Do čtecího koutku jsme nechali vyrobit pohodlné loveseat křeslo s knihovnou. Dětský pokojíček reflektuje potřeby dítěte s ohledem na věk a v čase poroste spolu s ním. Nechybí mu hrací a pohybové prvky a je připravený k postupnému zaplňování vším, co bude potřeba.  

7

pokojů

256

vizualizací

90

m2

Máte zájem o podobné řešení?

Kontakt

Chcete se na něco zeptat? Neváhejte mě kontaktovat.